E-booki

Jak odzyskać swoje pieniądze? Porady dla przedsiębiorców na temat windykacji polubownej.

E-book ten dedykuję wszystkim przedsiębiorcom, którzy mają problem z odzyskaniem swoich pieniędzy od dłużników. Odpowiadam w nim na pytanie, co zrobić, kiedy kontrahenci, partnerzy biznesowi Wam nie płacą w terminie. Jak z nimi rozmawiać? Jakie pisma wysłać i w jakiej kolejności? Jakie macie alternatywne drogi wyjścia z sytuacji. W bonusie dostaniecie ode mnie wzory pism z zakresu windykacji polubownej. E-book powstał na bazie moich doświadczeń, jako prawnika, mediatora i przedsiębiorcy.

30 pytań - jak przygotować się do negocjacji?

Bezpłatna chcecklista. Sprawdźcie, czy jesteście gotowi do negocjacji? Zanim przystąpicie do rozmowy w ważnej dla Was sprawie odpowiedzcie sobie na poniższe pytania.

Mediacje rodzinne. Najważniejsze aspekty

Dowiesz się m.in.: czym są mediacje rodzinne, kto może, a kto nie z nich skorzystać, dziecko w mediacji, alienacja rodzicielska i jej konsekwencje dla relacji z dzieckiem.

Mediacje szkolne i rówieśnicze? Jak budować relacje w szkole. Porady dla nauczycieli

Dowiesz się m.in.: czym są mediacje szkolne i rówieśnicze, kim jest mediator rówieśniczy i jak z nim pracować, jak zakładać kluby mediacji, jakie przygotować dokumenty (wzory)

[forminator_form id="116"]